Loading...

Our Team

Jeśli musicie Państwo dochodzić swoich praw na drodze sądowej osobą, z której pomocy warto skorzystać, jest radca prawny. Kraków to miejsce, gdzie swoje biuro posiada Kancelaria Radców Prawnych Miśkowicz Pach i Partnerzy. Decydując się na skorzystanie z naszych usług, otrzymujecie Państwo gwarancję pełnego zaangażowania oraz obsługi na najwyższym poziomie. Członkowie naszego zespołu to absolwenci renomowanych uczelni w kraju i za granicą. Pracujących dla nas radców prawnych wyróżnia wieloletnie doświadczenie w obsłudze prawnej osób prywatnych oraz firm z Krakowa, jak i innych części Polski. Fakt, że specjalizują się oni w różnych dziedzinach prawa sprawia, że ich kompetencje się wzajemnie uzupełniają, co pozwala nam oferować Państwu bogatą gamę usług.

Kiedy warto skorzystać z pomocy radcy prawnego?

Ustawa o radcach prawnych daje przedstawicielom tego zawodu szerokie uprawnienia. Do najważniejszych należą: udzielanie porad i konsultacji prawnych, wydawanie opinii prawnych, doradztwo podatkowe, a także reprezentowanie Klienta przed sądami i urzędami. Czynności te są co do zasady tożsame z uprawnieniami adwokatów. Radcy Prawni w naszej Kancelarii skupiają się na obsłudze prawnej przedsiębiorców, dla których kancelaria radcowska będzie dobrym wyborem. Niezależnie od tego czy Państwa problem dotyczy prawa rodzinnego, czy spadkowego, radcy prawni z Kancelarii Radców Prawnych Miśkowicz Pach i Partnerzy w Krakowie pomogą go Państwu rozwiązać.

Profesja radcy prawnego – regulacje

Zawód radcy prawnego należy do tzw. zawodów zaufania publicznego. Dlatego też w Kancelarii Radców Prawnych Miśkowicz Pach i Partnerzy w Krakowie przykładamy szczególną wagę do ochrony prywatności naszych Klientów. Punktem odniesienia dla naszych działań, poza ustawą, są dokumenty wydawane przez samorząd radcowski. W swojej pracy kierujemy się Kodeksem Etyki Radcy Prawnego, który zobowiązuje nas m.in. do zachowania tajemnicy zawodowej. Formalne kryteria uzyskania tytułu radcy prawnego, na które składają się ukończenie studiów prawniczych oraz aplikacji radcowskiej gwarantują z kolei wysoki poziom merytoryczny świadczonych usług.

Jeśli poszukują Państwo dobrego radcy prawnego w Krakowie, zapraszamy do naszej Kancelarii. Każdą sprawę traktujemy w sposób indywidualny, czego wyrazem jest brak sztywnego cennika. Zachęcamy do kontaktu i ustalenia indywidualnych warunków współpracy!